υπο τους ήχους του dj η Αντιδήμαρχος Πολιτισμού Θεώνη Μαυροματίδου παρουσίασε το φετινό Καρναβάλι. Μοναδικοί οι δύο Ξυλοπόδαροι που δεν σταματούσαν να διασκεδάζουν τον κόσμο. ΚΕΦΙ ΧΟΡΟΣ και πολύ γέλιο ! . Η συνταγή που χάρισε σε ολους ενα ΑΠΟΛΑΥΣΤΙΚΟ Καρναβάλι.
Παρών οι Αντιδήμαρχοι Ράτης, Πέτρου, Πρόεδρος Κωσταντής, Δημοτικοί και κοινοτικοί σύμβουλοι, Προέδροι διαφόρων Συλλόγων, ολοι μαζί απόλαυσαν το φετινό Καρναβάλι.
Στις 06.30 η καύση του Βασιλιά ΚΑρνάβαλου και στις 19.00 ο Μοναδικός Τριαντάφυλλος μας ξεσηκώνει !
Μείνετε συντονισμένοι στο Atnews.