Θρησκευτικές εκδηλώσεις για τον εορτασμό του Πολιούχου των Αγίων Θεοδώρων “ΑΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΤΟΥ ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΟΥ” θα πραγματοποιηθούν την Τετάρτη 7 και την Πέμπτη 8 Φεβρουαρίου 2024.
Συγκεκριμένα:
- Τετάρτη 7 Φεβρουαρίου 2024 & ωρα 18:00 θα τελεστεί Μέγας Πανηγυρικός Εσπερινός μετ’ αρτοκλασίας και Θείου Κηρύγματος στον Ιερό Ναό των Αγίων Θεοδώρων.
- Την Πέμπτη 8 Φεβρουαρίου 2024 και ωρα 07:00 η Πανηγυρική Θεία Λειτουργία στον Ιερό Ναό των Αγίων Θεοδώρων.