Ο κωμικός Ζήσης Ρούμπος, μετά την σουρεαλιστικά ξεκαρδιστική, πρώτη παράσταση του με τίτλο «Πόζα Μηδέν», υποκύπτει στην αγάπη του στον υπερηρωικό κινηματογράφο και επιστρέφει συστήνοντας την «Σούπερ Δύναμη».
Σε αυτή μας μιλάει για την εποχή των υπερ-ηρώων που διανύουμε. Όχι τους σούπερ ήρωες των ταινιών αλλά όλους εμάς. Γιατί πραγματικά, χρειάζονται σούπερ δυνάμεις για να μπορέσεις να ανταπεξέλθεις στο σήμερα.
Κατά τη διάρκεια της παράστασης, το μυαλό του Ζήση Ρούμπου γίνεται roller
Καμιά φορά βέβαια και περισσότερους από έναν κακούς, αν τους αντέχεις φυσικά.
Εσένα ποια είναι η σούπερ δύναμη σου;
Link προπώλησης εδώ