Ανακοίνωση εξέδωσε η Κορινθιακή Γαλακτοκομική εταιρία Μανδρέκας Α.Ε σύμφωνα με την οποία θα προσφέρει χορηγία σε άριστους μαθητές της περιοχής Κορινθίας με αφορμη τα 75 χρόνια της ευαιρίας.
Η εταιρεία Μανδρέκας Α.Ε. γιορτάζοντας τα 75 χρόνια συνεχούς λειτουργίας και παρουσίας της στην ελληνική αγορά, επιθυμεί να προσφέρει χορηγία σε άριστους μαθητές της περιοχής Κορινθίας - στην οποία εδρεύει και δραστηριοποιείται – που εισήχθησαν στις ανώτατες σχολές της χώρας. Προσκαλούμε κάθε ενδιαφερόμενο/η όπως εκφράσει το ενδιαφέρον του, αποστέλλοντας το βιογραφικό του στο παρακάτω mail hr@mandrekas.gr, για να συμπεριληφθεί στην διαδικασία αξιολόγησης.
![🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1/16/1f393.png)