Συνεχίζεται η σεισμική δραστηριότητα στον Κορινθιακό. Σεισμός μεγέθους 3.8, της κλίμακας ρίχτερ σημειώθηκε τις πρώτες πρωινές ώρες την Δευτέρα 25 Σεπτεμβρίου και ώρα 04:09, με εστιακό βάθος τα 5 χλμ, και 18 χλμ Βορειοανατολικά από το Ξυλόκαστρο.
Συνεχίζεται η σεισμική δραστηριότητα στον Κορινθιακό. Σεισμός μεγέθους 3.8, της κλίμακας ρίχτερ σημειώθηκε τις πρώτες πρωινές ώρες την Δευτέρα 25 Σεπτεμβρίου και ώρα 04:09, με εστιακό βάθος τα 5 χλμ, και 18 χλμ Βορειοανατολικά από το Ξυλόκαστρο.