Καλοκαιράκι και ζέστη ... Τι καλύτερο απο μια βραδυά με δροσερή μπύρα και μουσική ... Ο Δήμος Μεγαρέων & η Δημοτική κοινότητα Νέας Περάμου φέρνει τους RETROLOVERS και την Βραδιά Μπύρας, στη Νέα Πέραμο το Σάββατο, 5 Αυγούστου στο Λιμάνι, ώρα 9 μ.μ.
Καλοκαιράκι και ζέστη ... Τι καλύτερο απο μια βραδυά με δροσερή μπύρα και μουσική ... Ο Δήμος Μεγαρέων & η Δημοτική κοινότητα Νέας Περάμου φέρνει τους RETROLOVERS και την Βραδιά Μπύρας, στη Νέα Πέραμο το Σάββατο, 5 Αυγούστου στο Λιμάνι, ώρα 9 μ.μ.