Την Παρασκευή 16 Ιουνίου και ώρα 20.00 ο Α.Ο Στρατηλάτης διοργανώνει ΠΑΡΤΥ στο KUKO'S the summer bar και προσκαλεί ολες και όλους να κλείσουν με τον καλύτερο τρόπο υτή την αθλητική χρονιά.
Τιμή Εισόδου 10 euro
Την Παρασκευή 16 Ιουνίου και ώρα 20.00 ο Α.Ο Στρατηλάτης διοργανώνει ΠΑΡΤΥ στο KUKO'S the summer bar και προσκαλεί ολες και όλους να κλείσουν με τον καλύτερο τρόπο υτή την αθλητική χρονιά.
Τιμή Εισόδου 10 euro