Και επειδή νομίζετε πως τα έχετε δει όλα ο Δανός ποδοσφαιριστής αφού έβαλε την γκολάρα το πανηγύρισε οόσοκανείς άλλος. Πολύ απλά γιατί ... πετάχτηκε μέχρι την καντίνα ηπιε μια παγωμένη μπυρίτσα και επέστρεψε στον αγωνιστικό χώρο να συνεχίσει :)
Και να δεν πιστεύετε δείτε το βίντεο που ακολουθεί
‘How to celebrate a late goal’ by Aarhus Fremad’s Lucas From 🇩🇰🍺 pic.twitter.com/c173Xbd2Wx
— Danish Scout (@DanishScout_) June 17, 2023