Ο Α.Σ. Τήρων Αγίων Θεοδώρων ανακοίνωσε την επιστροφή του Τάσου Μπαρδάκου (SF/SG | 35 ετών, 1.85). Ενός έμπειρου αθλητή που συνδέει το παρελθόν με το παρόν της ομάδας, η παρουσία του οποίου θα βοηθήσει τα μέγιστα εντός και εκτός γηπέδου ώστε η ομάδα μας να πετύχει τους στόχους της.
Ο μπαμπάς πλέον Τάσος Μπαρδάκος ήταν βασικό γρανάζι της ομάδας των Αγίων Θεοδώρων τα τελευταία 4 χρόνια, με εξαίρεση τη περυσινή αγωνιστική περίοδο 2021-2022 όπου για
οικογενειακούς λόγους δε μπόρεσε να ακολουθήσει τις υποχρεώσεις της ομάδας.
Στο παρελθόν είχε αγωνιστεί σε:
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Αριστέα
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
ΓΕΑ - Νέο Σχολείο (Α' ΕΣΚΑΚ |
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
άνοδος)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Περισσός (Γ' ΕΣΚΑ |
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
άνοδος)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Εθνικό Ελληνορωσων (Γ' ΕΣΚΑ |
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
άνοδος)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Ποσειδώνας Λουτρακίου