Εγκαινιάστηκε προχθές βράδυ η 50η Παμπελοποννησιακή έκθεση ΤΕΓΕΑΣ! Η επανεκκίνηση της έκθεσης έγινε με μεγάλη επιτυχία και αξίζουν συγχαρητήρια και στο Τεγεατικό Σύνδεσμο και σε όλους τους συμμετέχοντες.
Η Έκθεση φιλοξενείται στο πάρκο του Τεγεατικού Συνδέσμου, στην Παλαιά Επισκοπή και θα διαρκέσει μέχρι και την Κυριακή 21 Αυγούστου!
Η Περιφέρεια Πελοποννήσου είναι παρούσα με ένα περίπτερο 80 τ.μ., όπου οι επισκέπτες έχουν τη δυνατότητα να ενημερωθούν για το έργο και τους στόχους μας, να δεχτούν κεράσματα και αναμνηστικά δώρα.